Autoreis Schotland -Hebriden - Skye, Lewis en Harris

11-daagse reis naar de mystieke Schotse eilanden

Aan de rand van Europa is de natuur woest, maar ook ontroerend mooi. Het noorden van Schotland, het eiland Skye,de Outer Hebrides en vooral ook het ruige Assynt zijn gebieden waar het vooral in het voor- en najaar heerlijk rustig rondreizen is.Al jaren hebben wij ons hart verloren aan deze mystieke omgeving. Met de noeste bevolking, het woeste klimaat, prachtige eilanden en de echte Highlands.

U overnacht op Isle of Skye en op de Hebriden in twee mooi gelegen Boutique B&B's. Maar de reis begint en eindigt in stijl met twee nachten in een 4-sterren hotel en de laatste twee nachten in een prachtig gelegen landelijke kwaliteitslodge. 

Boek op tijd!  Onze partners in Schotland vragen om op tijd te boeken! Er zijn maar weinig accommodaties op Skye en vooral op de Hebriden Isles. Vanaf begin december zijn ze alweer volgeboekt voor het volgende seizoen.

Bekijk ons reisaanbod en ervaar ook waarom onze klanten onze reizen beoordeeld hebben met een 9+.