Autoreis Nieuw-Zeeland - vakantiehuisjes, cottages en B&B's
Nieuw-Zeeland is een heerlijk land om voor een langere periode op reis te gaan. De reis is een lange vlucht en eenmaal op pad, is de reactie na afloop van de reizen vaak, hadden we maar langer gehad!
Daarom deze speciale reis, waar onze vaste B&B's, Cottages en enkele Lodges combineren met langere verblijven in "Baches & Cribs". Want dat is Kiwi-benaming voor de vakantiehuizen in Nieuw-Zeeland.
Als reisroute kiezen we voor "off the beaten track", met vele mooie plekjes op locaties die passen bij een langere reis. Met veel "selfcatering" accommodaties en een verblijf van 3 of 4 dagen per locatie. Op deze manier reis je door het land zoals we zelf het liefst er op pad zijn. Tussen de locals, met het comfort van ruime accommodaties. Veelal met een keuken, woonkamer, slaapkamer en alles wat past bij een langer verblijf.
Boek op tijd en buiten hoogseizoen! Want voor zowel vluchten als accommodaties geldt dat er beperkt aanbod is voor de beste stoel, kamers en locaties. Plus dat de holiday homes in de periode kerst tot 2e februari niet te boeken zijn vanwege de zomervakanties van de Kiwi's.
Stuur ons jullie wensen en we maken een mooie maatwerkreis, van 4 tot 8 tot meer weken.
Onze reizigers hebben onze reizen naar Nieuw-Zeeland en Schotland beoordeeld met een 9+

Schotland autoreis - Cottage en Bed & Breakfast

18-daagse Autoreis Compleet Schotland - Highlands, Skye & Hebriden

Autoreis Nieuw-Zeeland 4 weken - The Grand Tour

Nieuw-Zeeland - Bed & Breakfast, Cottage & Cabin reis

Autoreis Schotland -Hebriden - Skye, Lewis en Harris

32-daagse luxe autoreis naar Nieuw-Zeeland
